.

Logo programu Webfinder na hledání kontaktů Hledání adres a kontaktů na internetu
podle klíčových slov
Stručné seznámení s programem

V současné době internet obsahuje obrovské množství různorodých neutříděných informací, a proto je rychlé a přesné vyhledání kontaktů obtížné a časově náročné. Proč tedy nepřenechat tuto činnost speciálním programu, který potřebné informace sám rychle najde, upraví, setřídí a připraví k dalšímu zpracování ve formě tabulky. A přesně tuto činnost za Vás obstará aplikace Webfinder. V programu zadáte pouze klíčové slovo podle kterého chcete vyhledat kontakty a program sám začne prohledávat internet. Firmy, osoby a adresy, které jsou podle klíčového slova nalezeny zpracuje a připraví do tabulky.

Jednoduchý příklad použití

Potřebujeme vyhledat kontakty na prodejce aut. Na obrazovce pro vyhledávání zadáme např. výraz "autosalon" a stiskneme tlačítko pro start vyhledávání. Program začne vyhledávat kontakty na prodejce aut v autosalonech. Po určité době se program zastaví a nalezené informace zobrazí ve formě tabulky. V tabulce je vidět výsledek hledání kontaktů.

Další kontakty na prodejce aut můžeme získat zadáním jiných vyhledávacích výrazů např. "autoprodejci","prodej aut","nová auta"...

Co Vám vyhledávací program ušetří

Program ušetří zdlouhavé procházení internetových stránek a hledání kontaktů. Dále program ušetří čas při následném zpracování nalezených kontaktů. Získané informace nemusí uživatel pracně kopírovat a přenášet do svých systémů, protože program je po nalezení automaticky připraví do tabulky. Aplikace také umožňuje dále efektivně pracovat s nalezenými údaji. Velmi jednoduchá je také aktualizace tabulky klientů např. za měsíc po prvním vyhledávání zadáme znovu stejný výraz pro hledání a program najde další klienty, kteří v průběhu měsíce zaregistrovali své údaje na internetu.
Webfinder úzce spolupracuje s produkty Microsoft Office a umožňuje jednoduchý export dat do aplikací Microsoft Excel,Word a e-mailové adresy je možno lehce přenášet do systému MS Outlook a dalších aplikací pro správu e-mailů. Hlavní tabulka klientů je také přístupná z aplikace Microsoft Access. Výsledkem hledání je tedy databáze firem, která postupně vzniká při procesu hledání kontaktů na internetu. Jedná se o otevřený systém a je možno doprogramovat další moduly a funkčnost podle přání zákazníka.

Pro koho je program určen

Tuto aplikaci využije každý, kdo chce jednoduše získat nové kontakty, nové adresy potenciálních zákazníků nebo rozšířit svůj již existující seznam partnerů a s tímto seznamem efektivně pracovat. Podle zadaného klíčového slova je možno nalézt množství kontaktů v příslušném odvětví. Nalezené kontakty je možno dále zpracovávat např. provádět výběry a filtrování klientů podle zadaných kritérií, velmi jednoduše vytvářet hromadné dopisy nebo e-maily pro nalezené adresy nebo získávat další podrobnější údaje o klientech. Přímo z programu je také umožněn přímý přístup na webové stránky partnerů, kde je možno získat ještě další podrobnější informace o nalezených klientech.

Kontaktní informace

Kontakt:
Mgr. Martin Chlupáč
Chrudimská 3
130 00 Praha 3
Tel. 776 028 908
E-mail:  chlupac@allianz.cz 

Ukázky části nalezených adres pro výraz:

Autosalony Cestovní kanceláře Ohňostroje Dalekohledy Krčma Hlavolamy

Ukázky některých obrazovek programu:Partnerské odkazy a ikony:
CZIN.eu Katalog odkazů Alfa-Elchron Evropský katalog Amok.cz | Internetový katalog a vyhledávač Seo katalog Toplink - katalog odkazů ONCZ.NET SEO katalog Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek eKatalog centrumobchodu.eu JirPa - katalog odkazů Katalog-odkazů.cz Katalog odkazů a firem TopLink Internetový Katalog Kompletně.cz Goog.cz
pocitace-internet-kancelar www-a-reklama www.uvodnik.cz Seznam penzionu Seznam hotelů Seznam restaurací